beta
Powrót
Łóżka

James

Comforty_James_1
Comforty_James_2
Comforty_James_1
Comforty_James_3
Comforty_James_4
Comforty_James_5
Comforty_James_6
Zapytaj o produkt

"Łóżko James charakteryzuje wyrazista sylwetka, wzbogacona o staranne detale, które nadają mu współczesny charakter. Jego przytulne wezgłowie składa się z paneli o łagodnych, miękkich liniach, podkreślających komfort oparcia. Wezgłowie dostępne jest w dwóch wariantach wysokości. Może też być uzupełnione o dodatkowe panele boczne, by dodać kompozycji rozmachu i podnieść walory akustyczne pomieszczenia. Wielkości obłych poduch są skalowane do szerokości materaca. Czysta, logiczna kompozycja, miękkie, perfekcyjne w kształcie wezgłowie tworzą ponadczasową całość. Podstawa łóżka przygotowana jest dla materaców o długości 200 i 220 cm i dla szerokości 120, 140, 160, 190 i 200 cm. Szeroki zakres dostępnych wymiarów świadczy o niesłabnącej popularności tego modelu. Od 2021 roku, za dopłatą, James może mieć także pojemnik na pościel i wygodny mechanizm, wyposażony w teleskopy gazowe, ułatwiające otwieranie i zamykanie."

Dodatkowe informacje

Przeznaczenie Łóżko przeznaczone do wnętrz domowych i przestrzeni publicznej
Konstrukcja Tapicerowany szkielet wykonany z płyty meblowej z elementami drewna liściastego i iglastego oraz ze sklejki, pianka poliuretanowa; listwy sprężynujące
Podstawa Nóżki z litego drewna dębowego lub bukowego: w standardzie dostępne wybarwienia nóżek z kolekcji litego drewna Comforty Opcjonalnie: za dopłatą nóżki lakierowane, fornirowane naturalną okleiną dębowa w kolorach z kolekcji fornirów Comforty
Wezgłowie Tapicerowane, pianka poliuretanowa

Realizacje

Geneza i inspiracje

W zależności od wybranego obicia James doskonale komponuje się zarówno we wnętrzach współczesnych, jak i w tych utrzymanych w stylistyce klasycznej.

Łóżko James dostępne jest w skórach i tkaninach. Drewniane nóżki występują w kolorystyce litych drewien z kolekcji Comforty. Łóżko doskonale uzupełniają stoliki nocne Nuna.

Inne łóżka comforty