beta
Powrót

Mediolan, 9 kwietnia 2019

W ramach Salone del Mobile 2019 Comforty prezentuje prototyp nowej, sofy Hillrock projektu Mai Ganszyniec - system siedzisk dedykowany przede wszystkim przestrzeniom biurowym, publicznym.

Kolekcja Calder projektu Janka Kochańskiego poszerzona została o nowy, bardziej kompaktowy rozmiar fotelika oraz dwuosobową ławkę. Ponad to pojawiły się nowe tkaniny marki Kvadrat i Kvadrat Febrik oraz galwaniczne wykończenia powierzchni stalowych, które nawiązują do współczesnego, wyrafinowanego rozumienia luksusu i poszerzają zakres zastosowań produktów Comforty w projektach architektonicznych. 
 
Słowo, które najlepiej opisuje tegoroczną prezentację targową to reinwencja. Odnosi się do efektów poszukiwań Comforty w zakresie geometrii, funkcji, konstrukcji, detali, które znalazły wyraz w tegorocznej prezentacji prototypów i produktów tar- gowych. Nowe produkty – zarówno zaawansowany system Hillrock jak Calder, to propozycje wzornictwa przeznaczonego do wnętrz publicznych i biurowych, opowie- dziane odświeżonym i zaktualizowanym językiem marki Comforty, zgodnym z jej ewo- luującym DNA i profilem artystycznym kolekcji.