beta
Powrót

Premiery Comforty na międzynarodowych targach Orgatec

Po kilku latach przerwy w udziale w imprezach targowych, marka Comforty po raz pierwszy zaprezentuje najnowsze produkty podczas targów Orgatec w Kolonii.

Orgatec to jedna z najważniejszych na świecie imprez targowych, skupiona na prezentacji wiodących marek wyposażenia biur i przestrzeni publicznych.  

Comforty zaprezentuje nowe projekty produktów tapicerowanych oraz stolików autorstwa uznanych i doświadczonych projektantów. Nie zabraknie także miejsca dla bestsellerów marki, które od kilku lat znakomicie wpisują się w najnowsze trendy wyposażenia przestrzeni biurowej. Wiele z bestsellerów marki zyskuje nowe funkcje, wersje wykończenia i dodatkowe wymiary. Prezentacja Comforty skupi się na pokazaniu przyjaznej wizji przestrzeni pracy, środowiska biura. Koncentrując się na funkcjonalności, walorach akustycznych i nieco domowym, przyjaznym charakterze wzornictwa, pokażemy szeroką gamę możliwości nowych modeli. Wielozadaniowość, możliwość dostosowywania produktów do kontekstu architektonicznego, szeroka gama wykończeni i materiałów, pokażą, jak produkty Comforty mogą podążać za zmieniającymi się wymaganiami projektowymi biur. 

Meble tapicerowane pokazane będą w tkaninach przyjaznych dla środowiska. Mnogość wymiarów, szeroka gama materiałów wykończeniowych podstaw i akcesoriów, nowe wytrzymałe technologie. Te i inne kluczowe aspekty projektowania, pokażą stale rozwijający się potencjał kolekcji Comforty, zdolność dostosowania oferty i portfolio marki do dynamicznie rozwijającego się, wymagającego rynku biurowego.  

Nowe produkty zaprojektowała Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski, Jan Kochański, Sylvain Willentz. 

Zapraszamy do odwiedzenia Comforty w hali 10-1, stoisko F018

Więcej na temat targów znajdą Państwo tutaj:  
https://www.orgatec.com