beta
Powrót

Nowości i premiery Comforty; Projektowanie w praktyce. Otwarta debata o designie

10 października w ramach ŁÓDŻ DESIGN FESTIVAL, w Atak Design odbył się specjalny dzień z marką Comforty. Głównym wydarzeniem dnia była debata pod tytułem Projektowanie w praktyce. Otwarta debata o designie, zorganizowana przez Comforty, ELLE Decoration oraz Atak Design. 
W debacie udział wzięła dyrektor kreatywna Comforty - Jolanta Pasynkiewicz, Dominika Wilżak, współwłaścicielka Atak Design, projektanci kolekcji Comforty: Maja Ganszyniec Krystian Kowalski i Tomek Rygalik oraz kilku czołowych architektów i projektantów wnętrz: Jakub Majewski (MOOMOO Architects), Łukasz Pastuszka (MOOMOO Architects), Łukasz Zagała (medusa group). Moderatorem dyskusji była Małgrzata Szczepańska, redaktor Naczelna ELLE Decoration. 
 
Specjalnym akcentem spotkania była ekskluzywna premiera najnowszej sofy projektu Mai Ganszyniec i Krystiana Kowalskiego. Pełna rodzina nowych produktów autorstwa dwójki młodych i niezwykle utalentowanych projektantów, odbędzie się podczas targów Salone Internazionale del Mobile w 2015 roku. 
Wyjątkowym akcentem dnia była pierwsza w Polsce prezentacja kolekcji najnowszych tkanin tapicerskich marki KVADRAT, które zaprojektował Raf Simons. Tkaniny te wejdą do kolekcji Comforty na wyłączność w 2015 roku.