beta
Powrót
Stoły i stoliki

Anvil konsola

Comforty_Anvil_console_Krystian_Kowalski_photo_Ernest_Winczyk_2
Comforty_Anvil_console_Krystian_Kowalski_photo_Ernest_Winczyk_1
Comforty_Anvil_console_Krystian_Kowalski_photo_Ernest_Winczyk_2
Comforty-Milano2018-photoshoot-photo-Ernest_Winczyk--086-Pano
Zapytaj o produkt

"Konsola Anvil, dostępna w kilku rozmiarach i proporcjach, stanowi funkcjonalne uzupełnienie tej wyrafinowanej kolekcji, której sygnaturą jest heksagonalny detal stalowej konstrukcji, występujący zarówno w stolikach, stołach jadalnianych, jak i regałach Anvil."

Dodatkowe informacje

Przeznaczenie Konsola przeznaczona do wnętrz domowych, biurowych i przestrzeni publicznej
Podstawa Stelaż i nogi ze stali lakierowanej proszkowo w dowolnym kolorze z próbnika RAL lub w kolorach z kolekcji Sahara
Blat Dostępne dwa warianty wykończenia powierzchni: – fornirowany: blat z płyty MDF, lakierowany, w kolorach z kolekcji fornirów Comforty – MDF w wykończeniu mat z drobinami kwarcu: blat z płyty MDF, lakierowany w kolorach z palety RAL

Geneza i inspiracje

Konsole Anvil dynamizują aranżację sofy, a dzięki przemyślanym wymiarom wzbogacają strefę wypoczynkową o dodatkowe powierzchnie. Niższe warianty mogą być usytuowane wzdłuż boku większości kanap z kolekcji Comforty. Te wyższe i dłuższe świetnie sprawdzą się w aranżacji tylnej części naszych sof, zagospodarowując jednocześnie przestrzeń w otwartym planie pomieszczenia. Dzięki solidnej konstrukcji Anvil może spełniać funkcję dyskretnego mebla do pracy w domowym zaciszu lub eleganckiego mebla ulokowanego w holu. 

Lakierowana proszkowo stalowa podstawa dostępna jest w kolorach z palety RAL i z kolekcji lakierów strukturalnych Sahara. Fornirowany, dębowy blat występuje w kolorach z kolekcji fornirów Comforty, w marmurze lub w MDF lakierowanym z domieszką kwarcu, w dowolnej kolorystyce z palety RAL.