beta
Powrót
Stoły i stoliki

Anvil stoliki kawowe

Comforty_ANVIL_Krystian_Kowalski_921
Comforty-packshot-30032016-photo-Ernest_Winczyk--699_Hires_blur_grain
Comforty_ANVIL_Krystian_Kowalski_921
Comforty_ANVIL_Krystian_Kowalski_924
Comforty_ANVIL_Krystian_Kowalski_927
Comforty_packshot_photo-Ernest_Winczyk-30cm_300dpi-499
Comforty_packshot_photo-Ernest_Winczyk-30cm_300dpi-500
Comforty_packshot_photo-Ernest_Winczyk-30cm_300dpi-503
Comforty-packshot-30032016-photo-Ernest_Winczyk--680_Hires_ab_blur_grain_popr
Comforty-packshot-30032016-photo-Ernest_Winczyk--704_Hires_blur_grain_popr
Comforty-packshot-30032016-photo-Ernest_Winczyk--705_Hires_blur_grain
Comforty-2016-photo-Ernest_Winczyk-231_Hires
Comforty-photoshoot-Salone_del_mobile_2019_photo-Ernest-Winczyk-112
Comforty-photoshoot-Salone_del_mobile_2019_photo-Ernest-Winczyk-266
Anvil-stolik-HP-nowosci
Zapytaj o produkt

"Wzornictwo stolików Anvil, poprzez dekoracyjne, heksagonalne nóżki, nawiązuje do pozostałych elementów kolekcji – stołów, systemu regałów, konsol i ministolika pomocniczego. Charakterystyczny detal, powściągliwość i elegancja łączą się w produktach z tej serii ze współczesnym podejściem projektanta do idei funkcjonalizmu i modułowości. Zaprojektowane rozwiązania konstrukcyjne ułatwiają personalizowanie produktu, adaptację do potrzeb użytkowników i charakteru wnętrza. Kolekcję charakteryzuje spójność, a powtarzający się motyw heksagonu przenika w różnych wariantach produktu, wielkościach i funkcjach."

Dodatkowe informacje

Przeznaczenie Stoliki przeznaczone do użytku domowego, biurowego oraz przestrzeni publicznej
Konstrukcja Nogi z lakierowanej stali o profilu sześciokątnym, dostępne w kolorach z palety RAL oraz oraz w kolorach z kolekcji Sahara, miedzi, perłowym mosiądzu i rdzy
Blat Dostępne dwa warianty wykończenia powierzchni: – fornirowany: blat z płyty MDF, lakierowany, w kolorach z kolekcji fornirów Comforty – MDF w wykończeniu mat z drobinami kwarcu: blat z płyty MDF, lakierowany w kolorach z palety RAL – marmur (tylko dla dolnego blatu): Carrara Bianco, Nero Narquina, Palissandro Classico, Grigio Orobico

Realizacje

Geneza i inspiracje

Najmniejszy z formatów okrągłych pozwala na dostawianie go i częściowe wsunięcie podstawy pod sofę lub łóżko. Idealnie sprawdzi się jako pomocnik w sypialni lub jako lekki stolik dostawiany, dopełniający aranżację strefy wypoczynkowej.

Większe formaty stolików okrągłych wyposażone są w dolną półkę, idealną do przechowywania książek, gazet i innych drobnych przedmiotów. Łączenie różnych materiałów, kolorów i faktur blatów, oraz nieograniczony wybór kolorów nóżek, pozwalają nadać stolikom indywidualny wygląd. Dzięki przemyślanym proporcjom stoliki Anvil wyglądają doskonale zarówno pojedynczo, jak i w grupach. Zestawione faktury i kolory przenikają się i uzupełniają. Jeśli chcemy wprowadzić niewielką zmianę we wnętrzu, dolny i górny blat łatwo zamienić miejscami. Wyjątek stanowi tu blat z marmuru, którego nie można umieścić na górnym poziomie.

Ponadczasowa prostota i szeroka gama dostępnych materiałów decydujących o charakterze mebla pozwalają na zastosowanie zarówno w przestrzeniach domowych, publicznych, jak i biurowych. W zależności od wybranych materiałów stoliki Anvil mogą przybrać bardziej elegancki lub nieco mniej formalny, barwny charakter. W kolekcji, obok dwóch średnic i dwóch wysokości stolików z dwoma blatami, występuje także stolik pomocniczy z jednym blatem i asymetryczną nogą. Nowością są stoliki z jednym blatem, na trzech nóżkach. Występują w popularnych średnicach 65 i 45 cm oraz wysokościach 45 i 55 cm. Wśród propozycji na 2022 rok znajdują się także nowe kształty i rozmiary stolików z dwoma blatami. Stolik prostokątny ma wymiar 120 x 80 cm, a stolik kwadratowy ma długość boku 80 cm. Cechą obu nowych modeli jest funkcjonalne zaokrąglenie kątów blatu. Blaty dostępne są w gamie fornirów naturalnych Comforty, a także w MDF lakierowanym w kolorach z palety RAL w wykończeniu matowym, z drobinami pyłu kwarcowego, który zabezpiecza powierzchnię przed zarysowaniem. Dolne blaty stolików mogą być także wykonane w marmurach Carrara Bianco, Grigio Orobico. Marquina Nero i Palissandro Classico. Stalowe nóżki występują w kolorystyce z palety RAL oraz kolekcji lakierów strukturalnych Sahara, w miedzi, perłowym mosiądzu i rdzy.