beta
Powrót
Stoły i stoliki

Anvil stół

Comforty-packshot-30032016-photo-Ernest_Winczyk--730_Hires_ab_blur_grain
Comforty-packshot-30032016-photo-Ernest_Winczyk--392_Hires_blur_grain
Comforty_Anvil_table_round_Krystian_Kowalski_photo_Ernest_Winczyk_1
Comforty_Anvil_table_round_Krystian_Kowalski_photo_Ernest_Winczyk_2
Comforty_Anvil_table_round_Krystian_Kowalski_photo_Ernest_Winczyk_3
Comforty-packshot-30032016-photo-Ernest_Winczyk--732_Hires_ab_warstwy_blur_grain
Comforty-packshot-30032016-photo-Ernest_Winczyk--736_Hires_ab_blur_grain
Zapytaj o produkt

"Heksagonalny kształt nóg, wyrafinowane detale oraz łatwy sposób montażu to cechy łączące ten stół z pozostałymi meblami z kolekcji Anvil. Tę rozbudowaną kolekcję stołów o różnych wymiarach blatów prostokątnych i okrągłych uzupełniamy w 2022 roku modelami rozkładanymi. Obok typowej funkcji jadalnianej Anvil może także pełnić funkcję stołu konferencyjnego lub biurka."

Dodatkowe informacje

Przeznaczenie Stół przeznaczony do wnętrz domowych, biurowych oraz przestrzeni publicznych
Konstrukcja Baza z lakierowanej stali o profilu sześciokątnym, dostępna w kolorach z palety RAL oraz oraz w kolorach z kolekcji Sahara, miedzi, perłowym mosiądzu i rdzy
Blat Dostępne dwa warianty wykończenia powierzchni: – fornirowany: blat z płyty MDF, lakierowany, w kolorach z kolekcji fornirów Comforty – MDF w wykończeniu mat z drobinami kwarcu: blat z płyty MDF, lakierowany w kolorach z palety RAL

Geneza i inspiracje

To idealny w proporcji mebel, w którym odnaleźć można wszystkie cechy szczególne tej kolekcji – solidne stalowe nogi o ciekawych detalach oraz łagodnie wyoblony, wyrazisty blat fornirowany dębem naturalnym w wykończeniu lakierem supermat. Stalowe nogi o przekroju heksagonu, charakterystyczne dla całej kolekcji Anvil, zyskały w projekcie stołu silniejszy wyraz, dodając meblu dekoracyjności. Stół ma także ciekawy detal konstrukcyjny – unikatowe wiązanie nóg z blatem. Choć uzasadnione funkcjonalnie, stanowi ono jednocześnie piękny, rzeźbiarski akcent.

Krawędzie blatu wykonano z litego drewna. Dzięki temu są one odporne na wyszczerbianie, a sam stół łatwiej będzie w przyszłości poddawać konserwacji. Od 2022 roku stół Avil ma też bardziej ekonomiczną opcję blatu z krawędzią prostą. W w tym wariancie stół będzie dostępny w trwałych wykończeniach z laminatu.

Wersja rozkładana wyposażona jest w atestowany, niezawodny mechanizm marki Pöttker.

Podstawy stołów Anvil dostępne są w gamie kolorystycznej palety RAL, w lakierach strukturalnych Sahara, w perłowej miedzi i rdzy. Blaty występują w naturalnych fornirach z kolekcji Comforty. Mogą być też lakierowane kolorami z palety RAL.

Blaty z krawędzią prostą, oprócz wersji fornirowanych, występują też w palecie odpornych, atestowanych laminatów.