beta
Powrót
Stoły i stoliki

Standard

Comforty_Rygalik_Standard2
Comforty_Rygalik_Standart3
Comforty_Rygalik_Standart1
Comforty_Rygalik_Standard2
Comforty_STANDARD_Tomek_Rygalik-654
Comforty_Rygalik_Standart
Zapytaj o produkt

"Standard to uniwersalny system stolików o rożnych wysokościach, kształtach i formatach blatów. Neutralne w wyrazie, komponują się z różnymi meblami i wnętrzami, stanowiąc ich dopełnienie funkcjonalne oraz estetyczne."

Dodatkowe informacje

Przeznaczenie Stolik przeznaczony do wnętrz domowych oraz przestrzeni publicznej
Podstawa Stalowa o przekroju kwadratowym, stopa dostępna w formie krzyżaka: – lakierowana proszkowo według wzornika RAL – lakierowana w kolorach z kolekcji Sahara, miedzi, perłowym mosiądzu i rdzy
Blat Dostępne dwa warianty wykończenia powierzchni: – fornirowana: blat z lakierowanej płyty meblowej, w kolorach z kolekcji fornirów Comforty – lakierowana: blat z płyty MDF. W standardzie dostępne wybarwienia MDF z kolekcji kolorów Comforty

Realizacje

Geneza i inspiracje

W serii Standard mamy gamę przydatnych kształtów – koło, kwadrat, prostokąt – oraz trzy wysokości. To kompletny system, pozwalający na spójne urządzenie dowolnej przestrzeni gastronomicznej czy kantyny biurowej. Stalowa podstawa o przekroju kwadratu, w zależności od wybarwienia, będzie dyskretna lub bardziej wyrazista.

Blaty występują w szerokiej gamie wykończeń fornirowanych z kolekcji Comforty, w wybarwieniach mdf z drobinami kwarcu z palety RAL. Dostępne są także blaty z atestowanego, odpornego laminatu.