beta
Powrót
Stoły i stoliki

Anvil mini/pomocniczy

Comforty_ANVIL_Krystian_Kowalski_696_3000px
Comforty_ANVIL_Krystian_Kowalski_206
Comforty_ANVIL_Krystian_Kowalski_199
Comforty_ANVIL_Krystian_Kowalski_675_3000px
Comforty_ANVIL_Krystian_Kowalski_696_3000px
Comforty-packshot-30032016-photo-Ernest_Winczyk--715_Hires_ab_blur_grain
Comforty_ANVIL_Krystian_Kowalski_654_3000px
Comforty_ANVIL_Krystian_Kowalski_3000px
Zapytaj o produkt

"Anvil w wariancie stolika pomocniczego to protoplasta całej kolekcji. Po raz pierwszy zaprezentowany został podczas Salone del Mobile w 2015 roku. Jest funkcjonalnym, dodatkowym, podręcznym stolikiem, dopełniającym aranżację sofy w salonie, gabinecie, recepcji lub poczekalni. Dzięki swej lekkości Anvil pozwala na łatwe przestawianie, wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dodatkowy, niewielki blat. Stalowy, sześcioboczny element łączy biegnące w różnych kierunkach, starannie przycięte płaszczyzny blatu i podstawy. Sześciokątny element pionowy, przemawiający swoją prostotą i wyrazistą formą, stanowi jedyny akcent dekoracyjny mebla."

Dodatkowe informacje

Przeznaczenie Stolik pomocniczy przeznaczony do wnętrz domowych i przestrzeni publicznej
Podstawa Element poprzeczny, stopa i podstawa blatu ze stali lakierowanej proszkowo, w kolorze białym lub czarnym
Blat Wykonany ze stali, lakierowany proszkowo w kolorach z kolekcji Sahara, miedzi, perłowym mosiądzu i rdzy

Realizacje

Geneza i inspiracje

W związku z popularnością tego modelu, w 2022 roku prezentujemy nowe warianty na dwóch nóżkach. Wzmocnienie konstrukcji oraz zwiększenie nieco powierzchni blatu pozwolą na kładzenie na stoliku cięższych przedmiotów, np. różnych modeli komputerów osobistych. W nowych wariantach możliwe jest częściowe wsuwanie stolika pod sofę lub fotel. W kolekcji pojawiają się dwa nowe kształty – owalny i prostokątny – z charakterystycznymi dla tej serii stolików Krystiana Kowalskiego zaokrąglonymi kątami. Wariant prostokątny występuje w wersji z asymetrycznym przebiegiem nóżek. Dzięki temu podstawa wsuwa się pod mebel tapicerowany głębiej.

Lakierowany proszkowo mini-Anvil występuje w kolorach z kolekcji odpornych na rysowanie lakierów strukturalnych Sahara i w kolorze rdzy.