beta
Powrót
Fotele

Boo

Comforty_BOO_Krystian_Kowalski_Maja_Ganszyniec_6
Comforty_BOO_Krystian_Kowalski_Maja_Ganszyniec_7
Comforty_BOO_KOMPOTT-0084_Hires
Comforty_BOO_Krystian_Kowalski_Maja_Ganszyniec_8
Comforty_BOO_Krystian_Kowalski_Maja_Ganszyniec_5
Comforty_BOO_Krystian_Kowalski_Maja_Ganszyniec_6
Zapytaj o produkt

"Kolekcja sof i foteli Boo powstała z myślą o swobodnym wypoczynku. Swój przytulny wygląd, doskonały komfort i funkcjonalność zawdzięcza odpowiednio dobranym materiałom tapicerskim oraz technologii szycia pokrowca. Wzornictwo Boo mocno podkreśla główną cechę produktów marki – komfort. Ciepłe w wyrazie, miękkie siedzisko i odpowiednio wysokie, ergonomiczne oparcie dla pleców i głowy wzbogacone są o starannie dopracowane detale tapicerowania. Wraz z przytulnymi poduchami tworzą spójny, czytelny komunikat: to mebel niezobowiązujący, który zaprasza do relaksu w domowej atmosferze. Dekoracyjne obszycie, dostępne w kontrastującej kolorystyce, pozwala nadać Boo indywidualny charakter. Wartością dodaną Boo jest system rozkładania, dostępny zarówno w sofie, jak i w fotelu. Sofę łatwo przekształcić w wygodne łóżko, bez konieczności zdejmowania żadnego z elementów."

Dodatkowe informacje

Przeznaczenie Sofa wyposażona w pełni zdejmowany pokrowiec oraz opcjonalnie, w funkcję rozkładania, przeznaczona do wnętrz domowych i przestrzeni publicznych
Konstrukcja Szkielet wykonany ze sklejki z elementami płyty meblowej i drewna
Siedzisko Pianka wysokosprężysta, wypełnienie wysokopuszyste – kulka silikonowa, naturalny półpuch (uwaga! poduchy siedziskowe wymagają systematycznego przetrzepywania celem przywrócenia pierwotnego wyglądu)
Oparcie Pianka wysokosprężysta, wypełnienie wysokopuszyste – kulka silikonowa, naturalny półpuch. (Uwaga! poduchy oparciowe wymagają systematycznego przetrzepywania celem powrotu do pierwotnego wyglądu)
Nóżki – w wersji zabudowanej: plastikowe ślizgi – w wersji niezabudowanej: nóżki z litego drewna dębowego lub bukowego; w standardzie dostępne wybarwienia nóżek z kolekcji litego drewna Comforty – opcjonalnie, za dopłatą: nóżki z litego drewna bukowego lakierowane w kolorach z palety RAL

Realizacje

Produkty z kolekcji