beta
Powrót
Sofy

Conti

comforty_packshot_conti_0207_popr
comforty_packshot_conti_0244_popr
comforty_packshot_conti_0207_popr
comforty_packshot_conti_0222
comforty_packshot_conti_0236_popr
comforty_packshot_conti_0238_popr
Zapytaj o produkt

"Szlachetna klasyka inspirowana designem lat 60. Prostą, ponadczasową formę sofy dopełnia lekka chromowana rama i nóżki, które odrywają ją od ziemi. Możliwość wyboru licznych tkanin i kolorystyki stalowych detali sprawia, że Conti może być stylowym akcentem definiującym wnętrze lub ustępować miejsca bardziej znaczącym obiektom."

Produkty z kolekcji

Geneza i inspiracje

W serii mamy klasyczny typoszereg sof dwu- i trzyosobowych, podnóżek i fotel. Uzupełnia ją doskonała w proporcji sofa rozkładana, wyposażona w praktyczny pojemnik na pościel. Wykorzystanie żebrowanego dna w Conti w wersji rozkładanej, zaczerpnięte z rozwiązań stosowanych w łóżkach, zapewnia prawdziwie komfortowy sen. Poduchy mają odpowiednią miękkość i sprężystość. Pozycja ciała po rozłożeniu sofy wzdłuż, pozwala zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu. Mechanizm przekształcający sofę w łóżko działa niczym szuflada – niemal bez wysiłku.

Conti to sofa idealna zarówno do domu, jak i, w wersji nierozkładanej, do gabinetu, klubu czy biura. Obicie określa charakter sofy – dostępne są zarówno tkaniny, jak i skóra. Części stalowe dostępne są w wybarwieniu polerowanej stali lub w dowolnej barwie z palety RAL, a także w kolorach z kolekcji lakierów strukturalnych Sahara.