beta
Powrót
Sofy

Napo

NAPO_PACK_0674_PRESS-HI
NAPO_PACK_0646__PRESS-HI
NAPO_PACK_0627_PRESS-HI
NAPO_PACK_0633__PRESS-HI
NAPO_PACK_0674_PRESS-HI
NAPO_WIZ_PRESS-HI
Zapytaj o produkt

"Napo to kompletny i przemyślany system, pozwalający na zapewnienie wygodnego i atrakcyjnego miejsca relaksu w każdej przestrzeni. Napo jest zaprojektowane tak, by w żaden sposób nie ograniczać wolności tworzenia strefy wypoczynku i sposobów korzystania z siedziska. Budowa mebla pozwala siadać na module jednocześnie kilku osobom. Można przysiąść na oparciu, bokiem lub wygodnie oprzeć się na poduszce. Raz zakupione moduły łatwo jest rearanżować, dopasowując zestaw do aktualnych potrzeb."

Dodatkowe informacje

Przeznaczenie Modułowy zestaw wypoczynkowy przeznaczony do wnętrz domowych oraz przestrzeni publicznej
Konstrukcja Szkielet z płyty meblowej z elementami z drewna liściastego, iglastego i sklejki
Siedzisko Sprężyny faliste, wypełnienie z pianki wysokosprężystej
Oparcie Wypełnienie wysokopuszyste: kulka silikonowa i cięta pianka
Podstawa Rama z litego drewna dębowego lub bukowego: w standardzie dostępne wybarwienia nóżek z kolekcji litego drewna Comforty

Realizacje

Geneza i inspiracje

Można tworzyć nieskończenie wiele wariantów siedziska, korzystając z czterech uzupełniających się modułów. Są to fotel, rogówka, pufa i nowy moduł narożny, pozwalający na tworzenie narożników na planie trójkąta rozwartokątnego. Mamy zatem proste sofy wieloosobowe, liczne warianty narożników, nowoczesny szezlong, wygodny fotel, a także geometryczne konfiguracje tych wariantów. Pufa z kolekcji Napo doskonale sprawdza się jako stolik pomocniczy, dzięki czemu system nie wymaga wprowadzania dodatkowych elementów.

Komfortowe siedzisko wyposażone w sprężyny daje satysfakcję zarówno w użytku domowym, jak i biurowym. Jest świetnie zbalansowane. Poduchy oparcia ładnie utrzymują swój kształt i nie wymagają ciągłego poprawiania. Podstawa, wykonana z litego drewna dębowego lub bukowego w kolorach z naszej kolekcji, nie tylko wnosi przyjemny akcent, ale zabezpiecza spodnią część mebla przed zabrudzeniem.

Doskonała wręcz prostota rozwiązania opartego na zaledwie pięciu modułach, sprawia, że Napo cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Ciekawy detal w postaci wyolbrzymionego, biegnącego po krawędziach bryły, miękkiego przewinięcia tkaniny okazał się ponadczasowy. Podobnie jak zmiękczona nieco tym detalem geometria brył mebla, z której Napo czerpie swą genialnie prostą funkcjonalność i łatwość aranżacji. Dzięki modułowości układ brył możemy zmieniać bez konieczności dodatkowych prac montażowych. Wystarczy odblokować zaczepy, w które wyposażone są moduły.

Podstawa drewniana występuje w palecie wybarwień litego drewna bukowego i dębowego z kolekcji Comforty.