beta
Powrót
Sofy

Hillrock

Comforty_Maja-Ganszyniec_Hillrock_00004
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00006
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00014
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00001
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00002
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00003
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00004
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00005
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00007
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00008
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00010
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00011
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00012
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00013
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00015
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00016
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00017
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_00018
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_sofa_1
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_sofa_2
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_sofa_3
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_sofa_4
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_sofa_5
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_sofa_6
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_sofa_7
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_sofa_8
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_sofa_9
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_sofa_10
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_sofa_11 copy
Comforty_Maja Ganszyniec_Hillrock_sofa_12 copy
Hillrock
Hillrock-HP-nowosci
Zapytaj o produkt

"Niczym w sugestywnym obrazie, perspektywa, różnorodność proporcji, wysokości i głębokości połączonych ze sobą elementów tworzą tutaj harmonijny krajobraz. Zestawienie wypracowanych starannie łuków i akcentów eliptycznych, widocznych w detalach mebla, z horyzontalnymi i wertykalnymi liniami łączeń oparć i siedzisk, daje miękką, spójną, plastyczną kompozycję. Projekt Hillrock wykorzystuje geometrię w nowych kierunkach, by zaproponować bardziej użytkowe, ale współczesne w wyrazie rozwiązania aranżacyjne. Asymetryczne kompozycje, wieloosiowe zestawienia brył o różnych proporcjach, pozwalają na układanie niepowtarzalnych, zapadających w pamięć aranżacji, które współgrając z architekturą, dodają przestrzeni walorów wizualnych i użytkowych."

Pobierz

Dodatkowe informacje

Przeznaczenie Modułowy zestaw wypoczynkowy przeznaczony do wnętrz domowych, biur i przestrzeni publicznych
Konstrukcja Szkielet z elementów drewna liściastego, iglastego, sklejki i płyt stolarskich
Siedzisko Sprężyny faliste zamiennie z pasami tapicerskimi (w zależności od rozmiaru modułu); wypełnienie z uniepalnionych pianek: wysoko sprężystej i pianek poliuretanowych. Dostępne dwie miękkości poduch siedziskowych: soft, firm – wybrany komfort prosimy zaznaczyć w zamówieniu
Oparcie, podłokietnik Uniepalniona pianka poliuretanowa
Podstawa Aluminiowa rama i plastikowe ślizgi; podstawa dostępna w kolorystyce z palety RAL oraz w kolorach z kolekcji Sahara, w miedzi, perłowym mosiądzu i rdzy
Blat Sklejka z drzewa liściastego, fornirowana, dostępna w kolorach z kolekcji fornirów Comforty Uwaga! blat niedostępny w fornirach: Alpi Graphite, dąb bielony, dąb Noa, palisander, heban, dąb gordon; blat nie występuje też w wersji wysoki połysk)
Donica Szkielet z elementów drewna liściastego, iglastego, sklejki i płyt stolarskich, pianka wysoko sprężysta; wkład z tworzywa ABS w 99% z recyclingu; nakładka ze sklejki fornirowanej

Materiały

Realizacje

Geneza i inspiracje

Rozbudowany typoszereg elementów w połączeniu z doskonale opracowanym układem komfortu, rożne wysokości oparć i podłokietników oraz dwa typy komfortu do wyboru nadają sofie Hillrock cechy mebla wielozadaniowego, przeznaczonego do dowolnego typu przestrzeni: od kompaktowej, klasycznej sofy w przytulnym, domowym wnętrzu, poprzez asymetryczne, kilkuelementowe układy z szezlongami, proste siedziska do biurowych korytarzy, aż po rozbudowane „mikrośrodowiska” w biurowych strefach relaksu. Jej rozrzeźbiona forma doskonale sprawdzi się także w rozległej przestrzeni hotelowego lobby czy w strefie recepcyjnej budynku biurowego, gdzie mebel pełnić będzie zarazem funkcje akustyczne i ocieplać przestrzeń swoją miękką sylwetą.

Interesujące zastosowanie kąta rozwartego w modułach umożliwia tworzenie oryginalnych, meandrujących w kilku osiach, kompozycji wielokątnych – wolnostojących lub opartych o ścianę. Aluminiowa podstawa, na której spoczywają elementy tapicerowane, występuje we wszystkich kolorach z palety RAL, co ułatwia personalizację mebla i nadanie mu niepowtarzalnego wyglądu.

Kolekcję wzbogacają akcesoria dodatkowe. Zestawiane z siedziskami lub wolnostojące, tapicerowane moduły stolików z fornirowanymi blatami, otwierane moduły z miejscem do przechowywania czy moduły-donice – z wkładami wykonanymi z pochodzącego w 99% z recyclingu tworzywa ABS – umożliwiające posadzenie roślin. Pozwalają na budowanie autonomicznych stref relaksu czy spotkań w obrębie biura. Hillrock daje także możliwość nieograniczonych połączeń kolorystycznych. W ramach jednego mebla możemy łatwo łączyć różne kolory i typy tkanin. Bez tworzenia indywidualnej wyceny.

Hillrock można konfigurować za pomocą gotowych kompozycji z oparciami, które wystarczy jedynie połączyć ze sobą, by stworzyć większe zestawy. Dla Państwa wygody wspólnie z projektantką Mają Ganszyniec przygotowaliśmy także rozbudowane, gotowe układy, pokazujące szerokie możliwości aranżacyjne tego mebla. Wystarczy jedynie wybrać rodzaje i kolorystykę tkanin. Dla wymagających lub większych projektów istnieje także możliwość skonfigurowania całkowicie nowego zestawu. Służymy asystą w tym procesie.

Siedziska Hillrock dostępne są w dwóch rodzajach komfortu – soft i firm. Opcjonalnie stoliki mogą być wyposażone w porty USB lub ładowarki indukcyjne (podblatowe). Aluminiowa podstawa dostępna jest w gamie kolorów z palety RAL.