beta
Powrót
Sofy

Lena

Comforty-Packshot-20190326_photo-Ernest-Winczyk-262
Comforty-Packshot-20190326_photo-Ernest-Winczyk-256
Comforty-Packshot-20190326_photo-Ernest-Winczyk-262
LENA_PACK_6722_PRESS-HI
LENA_PACK_6723_PRESS-HI
LENA_PACK_6732_PRESS-HI
LENA_PACK_6735_PRESS-HI
LENA_PACK_6744_PRESS-HI
LENA_WIZ_A_PRESS-HI
Zapytaj o produkt

"Na tyle delikatna, aby nie zdominować przestrzeni, a jednocześnie charakterystyczna w swojej ponadczasowej linii, Lena, choć klasyczna w formie, realizuje założenia nowoczesnego wzornictwa. Została zaprojektowana tak, by z łatwością dostosować ją do wymagań i potrzeb użytkowników."

Dodatkowe informacje

Przeznaczenie Sofa przeznaczona do wnętrz domowych oraz przestrzeni publicznej
Konstrukcja Szkielet wykonany z drewna liściastego z elementami płyty meblowej i sklejki
Siedzisko Pasy tapicerskie; wypełnienie z pianki wysokosprężystej
Oparcie Kulka silikonowa i cięta pianka
Podstawa Nóżki z litego drewna dębowego lub bukowego: w standardzie dostępne wybarwienia nóżek z kolekcji litego drewna Comforty

Proponowane konfiguracje

Materiały

Geneza i inspiracje

Gama modułów pozwala na wybór sof lub narożników o różnych wielkościach. W kolekcji dostępne są także różnej wielkości otomany oraz atrakcyjny szezlong, który doskonale sprawdza się jako mebel wolnostojący.

Lena ma różne oblicza – może być zgrabna i lekka, albo też przytulna i głęboka – wszystko zależy od sposobu ułożenia poduszek. Kształtują głębokość oparcia i ogólny wyraz sofy. Dzięki swobodzie organizowania siedziska miękkie oparcie z poduszek można swobodnie dostosowywać do funkcji. Ważnym atutem Leny jest możliwość zdejmowania pokrowca do prania – samodzielne założenie go z powrotem nie będzie problemem. Lena posiada nóżki z litego bukowego drewna w gamie kolorystycznej litych drewien Comforty. Dostępna jest w szerokiej gamie tkanin, które nadają jej ostateczny charakter.